sowie

Przydatne informacje, porady, ciekawostki z różnych branż i tematów

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2013-04-04 10:15

Ostatni komentarz: Dokładnie tak jak jest napisane w artykule. Ale gdybym nie wiedziała "z czym się to je" to zapewne stwierdziłabym że to nie ma sensu, gdyż w większości przypadków po pierwszym pytaniu o konsultantkę są negatywne opinie, ale osób, które gdzieś o tym słyszały, albo chciałyby zarabiać nic nie robiąc. Ja zostałam namówiona na zostanie konsultantką od dziewczyny z ulicy, w czasach gdy wpisowe kosztowało 20zł. Na początku było wszystko pięknie, ale jak myślicie, że bez nawet minimalnego wysiłku uda wam się zarobić fajne pieniądze to się mylicie. Owszem jeśli kupujecie kosmetyki i chcecie mieć fajne zniżki od samego początku na nie, to jasna sprawa że się opłaca. Nikt nie zmusza do kupowania kosmetyków co katalog, a konto jest ważne cały rok. Jednak będąc studentką chciałam nie wydawać pieniędzy na kosmetyki a je kupować. I po pewnym czasie tak się stało. Co miesiąc miałam 200-300 zł które przeznaczałam na kosmetyki.

Było tak dosyć długo, kiedy jednak po studiach miałam problemy z pracą, od jednej do drugiej za śmieszne pieniądze i wyzysk, to postanowiłam zupełnie inaczej podejść do tematu kosmetyków, na których to zarabiałam już od 8lat. Obecnie to jest moje jedyne źródło dochodu. Możliwości są niemal nie ograniczone, a z uśmiechem na ustach idę codziennie do pracy spotykać się z moimi konsultantkami, które prowadzę i pokazuje jak realizować cele, które sobie stawiają. Oriflame daje takie możliwości.

Jak zostać konsultantką?Nic prostszego. http://annagalant.blogspot.com/p/rejestracja-do-oriflame.html Kliknij w poprzedni link i zarejestruj się do mojej grupy, a służę pomocą w każdej chwili i na każde pytanie :-)
dodany: 2014.07.20 11:43:08
przez: annagalant
czytaj więcej
Data newsa: 2013-08-09 10:07

Ostatni komentarz: To dobre informacje - powinny ożywić rynek nieruchomości, bo np. w bazie Jartomu wciąż można przejąć halę z Bierunia na Śląsku. Jeśli faktycznie dojdzie do przejęć, to ceny nieruchomości powinny w końcu ruszyć...
dodany: 2013.09.13 12:08:43
przez: kserus
czytaj więcej
Data newsa: 2010-06-24 13:31

Ostatni komentarz: jako Walbrzyszanin gratuluje!
dodany: 2013.06.24 13:35:06
przez: jan
czytaj więcej
Data newsa: 2010-07-09 14:58

Ostatni komentarz: www.numerun.pl

ppoż, bhp i adr
dodany: 2013.06.05 20:23:49
przez: roman
czytaj więcej
Data newsa: 2010-08-10 09:53

Ostatni komentarz: Tylko czemu tak drogo. I po co przelew skoro płaci się na miejscu. Tu w Polsce coś takiego można wymyśłić.
dodany: 2013.06.03 21:46:29
przez: Ktoś
czytaj więcej
Data newsa: 2011-05-13 15:29

Ostatni komentarz: czarna dziura powstaje na wskutek przekroczenia prędkości światła przez materię
dodany: 2013.06.01 01:21:56
przez: mauritius
czytaj więcej
Data newsa: 2010-12-23 11:55

Ostatni komentarz: Witam,
polecam stronkę http://www.firmy-czechy.pl/. Kompetentny portal informacyjny o warunkach prowadzenia działalności gospodarczej w Czechach. Masz pytania? Napisz na: uctarna@profiuctarna.cz
dodany: 2013.05.21 13:38:51
przez: moniok
czytaj więcej
POLECAMY
Co zabrać na wycieczkę w góry?
2010-12-18 15:46

Co zabrać na wycieczkę w góry? Turystyka to jeden z najbardziej popularnych sposobów spędzania wolnego czasu. Piesze wycieczki to nie tylko przyjemność i aktywny wypoczynek, ale także skuteczna metoda poprawienia kondycji zdrowia. Uprawiając turystykę łączymy przyjemne z pożytecznym. Wybierając się na wyprawę w góry należy jednak pamiętać o odpowiednim wyposażeniu. Dotyczy to zarówno stroju, jak i zawartości plecaka. Trzeba zaopatrzyć się w odpowiednie buty trekkingowe, przystosowane do górskich terenów, utrzymujące kostkę w odpowiedniej pozycji chroniąc ją przed zwichnięciem.


Do tego najlepiej założyć wygodne spodnie, koszulkę i bluzę (tzw. strój „na cebulkę”), a także - w zależności od pogody – kurtkę. Przyda się także płaszcz przeciwdeszczowy. W plecaku powinniśmy mieć podręczną apteczkę, wyposażoną w jałową gazę, plastry, wodę utlenioną, bandaż, agrafki, chustę trójkątną i inne niezbędne narzędzia do udzielania pierwszej pomocy. Należy zabrać ze sobą suchy prowiant oraz produkt wysokokaloryczny, np. baton czekoladowy, który doda energii. Przyda się także termos, np. termos Primus, który nadaje się zarówno do przechowywania napojów zimnych, jak i gorących, skutecznie utrzymując stałość temperatury przez wiele godzin. W plecaku powinien się znaleźć także olejek z filtrem chroniącym przed działaniem promieni słonecznych, cieplejszy sweter i czapka na wypadek ochłodzenia. Warto zabrać ze sobą latarkę, nawet, jeśli planujemy krótką wędrówkę oraz kompas i telefon komórkowy.
Wyposażenie zależy w dużej mierze od pory roku, w jakiej wybieramy się na wycieczkę, a także od jej czasu trwania  kilkudniowe wyprawy wymagają większych przygotowań.Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: